filmová agentura

Novinky

Maskot pro Pivovar Vyškov
vloženo 17.8.2014

Dneska naše hosteska v přestrojení za tygra vytvářela program pro nejmenší v areálu Pivovaru Vyškov. Děti čekaly soutěže v podobě tancování, malování a vyrábění. 

Christabella reklamní akce
vloženo 24.7.2014

Milé dámy, chystáme se uskutečnit naši dosud nejzajímavější reklamní akci, která by oslovovala široký okruh zákazníků. Jedná se o taneční choreografii, která bude dlouhodobě předváděna na určitých akcích a v klubech. Touto choreografií bude naše agentura propagována. Je zde i možnost natočení tanečního klipu, který bude na stránkách agentury či jinde na internetu. Hledáme proto ještě minimálně dvě sexy slečny, které mají rády tanec a jsou ochotny se určitý čas věnovat přípravě a především – jsou spolehlivé. Berte to i jako možnost se zviditelnit, či něčemu přiučit. 

Váš tým Christabella :o)

Sexy myčka aut Brno
vloženo 15.7.2014

Ve čtvrtek na Vás čeká sexy myčka aut na Hybešce 46 v Brně. Přijeďte si nechat umýt auto od krásných hostesek :o) 

Tusto Titánium - Galavečer Brněnského Amatérského Hokeje
vloženo 8.7.2014

8.7.2014 proběhl  galavečer Brněnského Amaterského Hokeje v restauraci Tusto Titanium s našimi hosteskami a skupinou All X :o) 

Hostesky čekalo rozdávání welcome drinků, tombola, předávání cen a bavení hostů.

Tusto Titánium - Fotbalový večer
vloženo 1.7.2014

Naše 2 krásné hostesky dnes byly promovat v restauraci Tusto Titanium. První úkol byl prezentace restaurace a kvalit, díky kterým je restaurace jedinečná. Další úkol byla hra v kostky, díky které se bavila opravdu celá restaurace. Děkujeme za skvělou spolupráci !

Caddy - Slavkov u Brna
vloženo 24.6.2014

Dnešní odpoledne bude naše hosteska trávit na golfovém hřišti Austerlitz ve Slavkovĕ u Brna jako Caddy.


Přihlášení | Registrace